W dniu 9 czerwca 2017r. odbył się w naszej szkole Turniej Profilaktyczny "STOP NAŁOGOM".

Uczestniczyli w nim pierwszoklasiści z klas liceum i technikum. Podczas dwugodzinnej rywalizacji udowodnili, że posiadają dużą wiedzę na temat nałogów, mają zdolności artystyczne i doskonałe pomysły. Uczniowie  brali udział w sześciu konkurencjach: projekt koszulki profilaktycznej, scenka, krzyżówka profilaktyczna, zadanie matematyczne, rzut piłeczką do papierosa, dmuchanie balonów. Najwięcej emocji wzbudziły konkurencje - rzut do papierosa i dmuchanie balonów. Publiczność reagowała żywiołowo i głośno kibicowała swoim przedstawicielom z klasy. Jury miało duży problem z ocenianiem, ponieważ wszyscy uczestnicy turnieju byli znakomicie przygotowani. Ostatecznie zwyciężyła klasa ICLO, drugie miejsce zajęła klasa Ie a na trzecim miejscu uplasowała się klasa Ih.

Turniej rozpoczął pan dyrektor Andrzej Bilewski

Prowadzące Turniej: Zaneta Przęzak i Kasia Pietruszka

Szanowne Jury

Uczennica klasy IALO prezentuje koszulkę profilaktyczną

A tak wyglądała koszulka klasy Ie

Uczniowie klasy IALO przekonują, że nie warto ulegać nałogom

Tak może się skończyć przygoda z dopalaczami. Uczniowie klasy ICLO w akcji

Sylwek i jego koleżanki (zdjęcie powyżej i poniżej) przedstawiają skutki nałogów

Dmuchanie balonów - sprawdzanie pojemności płuc

Symboliczne niszczenie nałogów - rzut w papierosa

Publiczność - pierwszoklasiści z zainteresowaniem przyglądają się rywalizacji

ZWYCIĘSKA KLASA ICLO O PROFILU BIOLOGICZNO - SPORTOWYM

Organizatorami Turnieju były Renata Sowińska i Anna Jaskulska oraz uczniowie klasy IIALO.