user warning: Duplicate entry '4567' for key 1 query: INSERT INTO i18n_strings (lid, type, objectid, property) VALUES(4567, 'item', 672, 'title') in /var/mailbox/www/public_html/zsp/modules/i18n/i18nstrings/i18nstrings.module on line 305.

SPOTKANIE Z PANIĄ PROKURATOR

10 kwietnia 2017r. odbyło sie w naszej szkole spotkanie uczniów klas II z panią Anną Dziubińską z Prokuratury Rejonowej w Busku - Zdroju. Pani prokurator omówiła rodzaje przestępstw i wykroczeń najczęściej popełniane przez młodzież. Była to ciekawa lekcja, która miała na celu poszerzenie świadomości prawnej młodzieży. Autentyczne sytuacje i przypadki ze swojej codziennej pracy o których opowiadała pani prokurator skłoniły zgromadzonych do refleksji i zadawania pytań.