Uroczyste zakończenie szkoły 2017

Dnia 28 kwietnia 2017r. pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

Dyrektor szkoły pan Andrzej Bilewski po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości  przekazał nagrody książkowe
i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami.

W oczekiwaniu na odebranie świadectw ukończenie szkoły.

Najlepszą absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego jest Karolina Krowińska z klasy III b, która uzyskała średnią 5,30. Najlepszą absolwentką Technikum Nr 1 została Martyna Farmas z klasy  IV g, ze średnią 5,17.

Uczennice otrzymały nagrody książkowe od Pana Starosty Jerzego Kolarza oraz symboliczne statuetki - Laur Absolwenta.

Na uznanie zasługują także uczniowie, którym udało się zdobyć stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych - Justyna Nowak, Przemysław Szczęśniak, Gosia Szumilas, Klaudia Bondar z kl. IV e.

Nagroda dla Super artysty trafia do Filipa Wieczorka oraz  Piotr Lubachy.

Wśród maturzystów są osoby, które zaangażowane były w życie artystyczne szkoły.

Złoty mikrofon przyznany został  Natalii Bątkowskiej i Karolinie Biesadze.

Uczennice III Liceum Ogólnokształcącego odbierają nagrody książkowe i świadectwa ukończenia szkoły z czerwonym paskiem.

Agnieszka Parka, Justyna Wójcik i Karol Kułaga  z klasy IV g  za godne reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym odebrali symboliczne statuetki.

Statuetkę Super Stylisty otrzymała Patrycja Coś z klasy III b,

Tytuł Super Choreografa przyznany został Agacie Prażuch z klasy III c. Człowiekiem Sukcesu został Kamil Dryja z klasy IVg.

Mistrzynią Sportu w latach 2013-2017 została Aleksandra Socha z klasy IV h.

Statuetki dla najlepszych sportowców Technikum Nr 1 w latach 2013-2017 otrzymali  Aleksandra Jankoska, Bernadetta Sowińska, Paulina Karczewska, Justyna Wójcik, Konrad Suchy, Maciej Kordos , Patryk Mazur, Kamil Ząbkiewicz.

Statuetki dla najlepszych sportowców w IIII Liceum Ogólnokształcącym w latach 2014-2017 otrzymali Konrad Wojnarowski, Piotr Lubacha, Jakub Koronowski, Aleksandra Grosicka ,Natalia Borzęcka, Małgorzata Janus,

Sylwia Kostka, Hubert Kaleta, Sebastian Borla, Kamil Maj, Karol Matyjas, Sebastian Sokół, Barbara Kowalska, Anna Klik, Klaudyna Parka,  Kinga Dziurska.

Pożegnalną piosenkę wykonała Karolina Biesaga